Sosyal Medya Danışmanlığı

WBB Sosyal Medya Danışmanlık Uzmanlarımız

Markaların müşteri ile daha samimi ve sadakat temelli ilişki kurmasına sağlayan sosyal medya platformları, yeterince efektif kullanıldığında marka değerinizi arttırabilir.

  • Güncel olarak kullanılan sosyal medya platformlarında
  • Bu profilde paylaşılacak içeriklerin üretimini sağlama,
  • Hedef kitlenin markanız ve sektörünüz hakkındaki en güncel etkileşimlerini takip etme.
  • Baştan aşağı sosyal medya hesabı yönetme.
  • Online da ortaya çıkan krizleri yönetme ve itibarı koruma.

Sosyal Medya Platformlarında Kurumsal Marka Profilleri Oluşturma

Sosyal medya trendlerini yakından takip eden ve her birinin kendine has dil, üslup, paylaşım stili olduğunu bilen uzmanlarımız, kurumsal marka profillerinizi prestijinizi yansıtacak şekilde kurmaya özen gösterir. Profil fotoğrafınız, kurumsal biyografiniz, adres, telefon numarası gibi ulaşılabilirlik sağlayan alanlarınız ve genel profil görünümünün ayarlanması sağlanır.

Sosyal Medya Platformlarında Paylaşılmak Üzere İçerik Üretimi

Her sosyal medya platformu, desteklediği içerik türleri bakımından diğerlerinden ayrılır. Youtube video içerik üretimi seçeneği sunarken Instagram hikayeler, gönderilen, reels tipi gönderiler, IGTV videoları, katalog reklam modelleri gibi çok sayıda alternatif sunar. Ekibimiz sosyal medya içerik üretimi hizmetleri çerçevesinde aşağıdaki hizmetleri sunar:

  • Sosyal medya platformlarında gündelik olarak paylaşılacak içeriklerin tasarımı ve üretimi,
  • Reklam kampanyalarının söz konusu sosyal medya platformundaki reklam modellerine uygun olarak tasarlanması,
  • Reklam olarak paylaşılması planlanan içeriklerin hedef kitle, lokasyon ve bütçe takibinin gerçekleştirilmesi,
  • İçeriklerin belirli bir marka üslubu, tarzı ve profilini pekiştirecek şekilde kurgulanması

Sosyal Medya Platformlarında Markanız ve Sektörünüzle İlgili Güncellemeleri Takip Etme

Sosyal medya platformları, markaların, kampanyaların, tüketim alanlarının sürekli olarak tartışıldığı dinamik alanlardır. Markanızın ait olduğu sektör hakkında yapılan son gönderi ve tartışmaların durumu, markanız hakkında yapılan en güncel yorumlar, gönderileriniz altına iletilen yorum ve sorular düzenli olarak takip edilmelidir. Web Batı Bilişim Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti dahilinde yapacağımız takip, kampanya ve marka dilinin de güncel gereksinimlere göre yeniden düzenlenmesini kapsar. En güçlü, döneme uygun, modern ve etkileyici kampanya, marka profili ve içerik paylaşım hizmetlerini sunarız.

Sosyal Medya Hesabı Yönetimi

Siz sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sağlamaya odaklanın, işin dijital kısmını biz hallederiz! Web Batı Bilişim sosyal medya danışmanlığı ekibi;

Sosyal medya platformlarında kurumsal profillerinizi oluşturur.
Gerekli tüm içerikleri oluşturur ve bunları düzenli olarak paylaşır.
Müşterilerinizle sürekli iletişim halinde kalmanızı garanti eder.
Sosyal medya pazarlamacılık faaliyetlerini yürütür ve size bu faaliyetlerin verimlilikleri ile ilgili rapor hazırlar.
Sektörel trendleri takip eder ve rakiplerinizi sürekli olarak incelemeye alır.

Sosyal Medyada Online İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızın da içinde bulunduğu herhangi bir sosyal medya krizinde, durumun marka prestijinizi en az sarsacak şekilde atlatılması için geliştirilen stratejiler, marka değerinizi uzun vadeli olarak korumanızı sağlar. Uzmanlarımız, kitlenin markanız hakkındaki algısı ile ilgili detaylı bir analiz gerçekleştirir ve bu analiz doğrultusunda en doğru kriz yönetimi kararlarını alarak uygular. Marka itibarı söz konusu olduğunda profesyonellere güvenin!

Sosyal Medya Dijital Pazarlamanın Yeni Atmosferi!

Dijital pazarlama dünyasında oldukça kalabalık kitleleri bir arada bulundurması dolayısıyla, sosyal medya platformları yeni dönemin yıldızları haline geldi. Bu platformlar, gelişmiş reklam modelleri ve kitle ile sürekli iletişim sağlama konusunda sağladıkları kolaylıklarla bir itibar yaratma alternatifi sunuyor. Bu süreci sosyal medyayı hem sektörel olarak hem de tüm teknik gereksinimleri ile iyi tanıyanlara emanet edin! Web Batı Bilişim Sosyal Medya Danışmanlığı, markanızın dijital dünyada yükselen sesini, gücünüzü arttıracak şekilde yaratır ve kullanır. Daha görünür, daha prestijli ve her zaman daha modern bir marka profili yaratmanız bu şekilde mümkün olur.

close

Hey merhaba 👋
Tanıştığımıza memnun oldum.

Her ay, gelen kutunuza harika içerikler almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için [link]gizlilik politikamızı[/link] okuyun.