Seo Danışmanlığı

Arama motorlarının dünyasında yalnızca güncel olana ve güncel kalabilene yer var! Web Batı Bilişim SEO Danışmanlığı ekibi ile projelerinizin değerini arama motorlarında yükseltin ve daha geniş kitlelere ulaşın.

Dijitalleşme sürecine yeni giren bir marka mısınız, yoksa uzun yıllardır web dünyasında gücü elinde tutan bir web sitesi mi? Unutmayın, sektörün ‘’dev’’lerinin bile SEO’ya ihtiyacı var!

Arama motoru optimizasyonu (SEO) süreçleriniz için gerekli stratejileri üretiyor, adım adım organik sonuçlar yaratacak şekilde onları uyguluyor ve size ilerlememizi raporlar halinde sunuyoruz. Daha güçlü, daha görünür ve yüksek dönüşüm odaklı web sitelerine ulaşmanızı sağlamayı seviyoruz!

Seo Aşamaları Nelerdir?

  • Sitenizin Kurulumunu Analiz Edin
  • Bir SEO Denetimi Gerçekleştirin
  • SEO Hedeflerinizi Belirleyin
  • Konu ve Anahtar Kelime Araştırması Yapın
  • Sayfa Başlığını Oluşturun
  • Site İçi SEO Üzerinde Çalışın
  • İçeriğinizi Tanıtın
  • SEO Performansını Takip Edin
  • Konu Alakası Oluşturun

İngilizce’deki “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltmasından oluşan SEO, dijital pazarlamanın en önemli alanlarından biridir. Türkçe’de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak ifade edilen SEO, sitenizin, internet üzerinden arama yapan kullanıcıların aradıkları içeriklere dair en alakalı ve doğru verileri bulmalarını sağlayan arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir şekilde optimize edilmesi süreçlerinin tamamıdır.

Arama motoru optimizasyon (SEO), bir web sitesinin ya da web sayfasının bir arama motoru sonuç sayfasındaki (SERP) görünürlüğünü iyileştirme işlemidir. SEO bir işletmenin web sitesinin keşfedilebilir hale gelmesini sağlar. Sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda ve ilk sayfalarda çıkması ile sayfa trafiğiniz ve satışlarınız artacaktır.

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, Bing ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorları için internetin “kütüphane görevlileri” denebilir. Bu sistem web deki algoritmalar sayesinde kullanıcılara en iyi sonucu vermeyi amaçlar. Google da üst sıralarda listelenmek en iyi reklam türüdür.

Arama motorları, web sitelerine belirlenen kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını dikkate alarak sitemizi oluşturuyoruz. Sitenizde kullandığımız görsellerimiz özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek, hem de ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

SEO’da bilinen bir gerçek de kaliteli içerikler üreten, yüksek ziyaretçiye sahip ve dış bağlantılı linkler alan web sitelerinin SERP’de yüksek sıralarda görüldüğüdür.

Arama motorları farklı sitelerde, sitenin içeriği hakkında detaylı taramalar yapmaktadır.Bu sayede aranan konu ya da anahtar kelime ile bağlantılı sonuçlar gösterilebilir. Benzer şekilde, arama motorları, siteyi detaylıca tarayarak yönlendirme ve içeriklerin kullanıcı tarafından anlaşılabilirliğini inceler. Ardından kullanıcı dostu siteleri arama sonuçlarında üst sıralarda gözükmesini sağlar.

 

Tasarım Geliştiririz!

Gücünüzü, özgün ve markanızın kendine has stilini yansıtan güçlü bir web tasarımıyla sektöre tanıtın.

Kurgularız

Deneyimli, uzman ve her zaman heyecanlı ekibimiz markanız için güçlü bir kurgu tasarlar.

Tasarlarız

Web tasarım sürecinde tasarlanan her bir parça, diğerleri ile en güçlü entegrasyonu sağlar.

Test ederiz

Tasarımı tamamlanan sitelerin güçlü bir ekran deneyimi sunduğundan emin oluyoruz.

SEO Danışmanlığı Hizmeti Teklif Al

Sizlerde bizlerin öncülüğünde referanslarımızın arasında olmak ister misiniz.? O halde SEO Danışmanlığı hizmetimizden teklif alın sizlere yardımcı olalım.

close

Hey merhaba 👋
Tanıştığımıza memnun oldum.

Her ay, gelen kutunuza harika içerikler almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için [link]gizlilik politikamızı[/link] okuyun.