Kurumsal Mail

Niçin Kurumsal Mail Kullanmalısınız?

  • Kurumsal mailler iletişim kurulan firma gözünde profesyonel bir izlenim bırakır. Herkes Gmail hesabı oluşturabilir, herkese e-posta gönderebilir. Kurumsal bir mail hesabı firmanın işini ne kadar ciddiye aldığını gösterir.
  • Marka tanınırlığını sağlar. Atılan bir e-posta markanızın karşı tarafa iletilmesini sağlamış olur.
  • Yeni anlaşmalar için atılan mail veya fiyat tekliflerinin karşı tarafta soru işareti yaratmaması adına kurumsal mailler tercih edilmelidir. Bankaların veya prestijli markaların kendilerine ait mail hesapları veya numaraları diğer kurumlarda da aynı imajı yaratmaktadır.
  • Firmalar için daha güvenlidir. Şirket mailleri diğer hesaplara göre daha sık sorunlarla karşılaşabilir. Özellikle marka değeri olan firmalar bu sorunlarla alakalı sıkı önlemler almalıdır. Spam sorunları, veri ihlalleri işin gidişatını yavaşlatabilir.

Firma imajını yansıtan temel faktör kurumsal mail dir. Firmanın benimsenmesi için aslında kaliteli bir adımdır. Mailin doğru çalışmaması iletişimde engellere yol açabilir. Firmaya ait bir kurumsal mail kurulmak isteniyorsa önce bir domain (alan adı) alınmalıdır. Yazışmalar en etkili bilgi kaynaklarıdır. Çünkü ticaret yapacağınız firmalar ve şirket çalışanlarının birbirleriyle en hızlı ve güvenilir iletişim kuracakları yer maillerdir. Maillerin en önemli bir özeliği daha yedekleme biliyor olmasıdır.

Kurumsal Mail Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Dinamik ve esnek kotası mevcuttur. Dinamik kotalar kotanız dolmadan size haber verir dolduğu zaman ise kotası otomatik artan kutuları hizmetinize sunar.
  • Kötü amaçlı yazılımları gelişmiş spam ve virüs koruma özellikleri ile devre dışı bırakır.
  • Farklı iletişim kanalları (outlook, mail, gmail vb.) ile uyumludur.
  • Prestijli ve marka değeri yüksek şirketler için iletişim ağları ve güvenliği çok önemlidir. Kurumsal mailler şirket için bu güvenilirliği sağlar.

Website Tasarım olarak firmanızın iletişim ihtiyacının sorunsuz gerçekleşebilmesi için güncel olayları ve içerikleri takip ediyoruz. Size en güncel hizmeti sunuyoruz. Bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

close

Hey merhaba 👋
Tanıştığımıza memnun oldum.

Her ay, gelen kutunuza harika içerikler almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için [link]gizlilik politikamızı[/link] okuyun.