Domain & Hosting

En İyisini Sunmayı Amaçlıyoruz!

Web Batı Bilişim Web Tasarım Ajansı, internet hizmetlerinde mümkün olanın en iyisini sunmayı amaçlar. Yüksek kaliteye sahip domain ve hosting hizmetlerimizle web sitenizi güvenilir kaynaklara emanet etmenin gücünü yeniden tanıyacaksınız.

Dinamik ve Hızlı

Web sitenizin daha yüksek bir hıza sahip olması, SEO’dan kullanıcı deneyimine kadar her alanda mükemmel sonuçlar almanız anlamına gelir. Bireysel ve kurumsal hosting hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize hızlı ve dinamik bir bağlantı sağlıyoruz.

Kesintisiz internet erişimi: Web Batı Bilişim Web Yazılım ajansı, sunduğu hosting hizmetleri sayesinde internet erişiminde yaşadığınız sürekli kesintileri ortadan kaldırır. Daha yüksek performans, daha güçlü bir UX, dönüşüm oranları yüksek ziyaretler!

SSL güvenlik sertifikası: Sunduğumuz hosting hizmetlerini güçlendirerek hem arama motorlarının gözünde prestij kazanmak, hem de kullanıcılara daha güvenli bir deneyim sunmak istiyorsanız, SSL güvenlik sertifikası seçeneklerine göz atın!

Geniş fiyat skalası: Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara göre farklı kategorilere ayrılmış hosting hizmetleri, hizmet kapsamı doğrultusunda fiyatlandırılır. Daha güçlü performans karşılığında daha uygun fiyatlar bu şekilde mümkün olur.

Kurumsal ihtiyaçlar için maksimum performans: Kurumsal gereksinimler için daha hızlı erişim, daha çok kullanıcı ve ziyaretçi ağırlayabilen en güçlü hosting seçeneklerini sunuyoruz. Bu sayede teknik açıdan hiçbir problem yaşamadan ziyaretçilerinizi ağırlamanız mümkün hale geliyor.

Toplamda 1040 metrekarelik 4 veri merkezi salonu: Yüksek kapasiteli hosting hizmetlerimizi barındıran veri merkezimiz, yüzde yüz güvenli, kuru ve korumalı bir alanda bulunmaktadır. İstanbul Levent’te MetroCity AVM’nin eksi dördüncü katında yer alan bu veri merkezi, aşağıdaki açılardan tamamen güvenlidir:

  • Hosting veri merkezimiz internet servis sağlayıcılarına doğrudan bağlıdır.
  • Radore, ulaşımı oldukça kolay ve merkezi bir lokasyonda bulunmaktadır.
  • Veri merkezimiz, internet bağlantısını herhangi bir şekilde engelleyebilecek tüm aksaklıkların önceden tespit edilebilmesi adına gelişmiş güvenlik önlemleri ile korunmaktadır.
  • AVM’ye ait olan güvenlik sistemlerinin yanı sıra, merkezimize özel olarak bunun yangın ihbar, yangın söndürme ve duman tahliye sistemleri de herhangi bir olası hasar tehlikesi hakkında bizlere haber verir.
  • Veri merkezimiz 7 gün 24 saat kontrol altındadır. Bu sayede internet bağlantınızla ilgili yaşadığınız herhangi bir teknik problemde bizimle iletişime geçebilir ve kontrollerin sağlanmasını talep edebilirsiniz.

 

Maksimum Güvenlik & Performans

Hosting veri merkezimizin depo alanını nereye kurmamız gerektiği ile ilgili oldukça kapsamlı araştırmalar yaptık. Web Batı Bilişim Web Tasarım Ajansı olarak, müşterilerimizin güvenliğini öncelikli olarak sağlamak adına Amerikan Ulusal Yangın Önleme Birliği’nin standartları çerçevesinde bir güvenlik kurguya sahip olan bir bina tercih etmiştir.

Mall Of İstanbul AVM binası, iş yeriniz için satın aldığınız hosting hizmetinin en güçlü şekilde korunabileceği prestijli bir yapıdır. Maksimum ve kesintisiz performans, herhangi bir yangın durumunda itfaiyenin kolay müdahalesine olanak tanıyan itfaiye bağlantı ağızları ile desteklenir.

İşimizi şansa bırakmayız! Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? Mükemmel! WordPress hosting, bulut sunucu, cpanel hosting gibi birbirinden farklı teknik servisler için size bir telefon uzaklıktayız. Detayları birlikte görüşelim, sağlam bir temelle markanıza güç katalım! Unutmayın, web sitenizin internet bağlantısı, markanızın hedef kitlenizle bağlantısıdır.

Sizleri ofisimize bekliyoruz! Birlikte bir kahve içmek ve markanıza ait sunabileceğimiz çözümlerden bahsetmek isteriz. Markanızın hedeflediği trafik doğrultusunda ihtiyaç duyduğu hosting hizmetine birlikte karar verelim. Her zaman ulaşılabilir, profesyonel ve kurumsal bir firma ile muhatap olmanın kolaylığını yaşayın.

Hosting Paketlerimizi İnceleyin

Sizler için oluşturduğumuz uygun fiyatlı hosting paketlerimizi inceleyin veya dilediğinizi satın alın.

close

Hey merhaba 👋
Tanıştığımıza memnun oldum.

Her ay, gelen kutunuza harika içerikler almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için [link]gizlilik politikamızı[/link] okuyun.