Sıkça Sorulan Sorular

Neden Web Batı Bilişim’i Tercih Etmeliyim ? Firma adımızdan da anlaşılacağı üzere bu işin uzmanıyız ve bu nedenle şirketinizin imajını yakalayan ve kitlenizle etkileşime giren bir web sitesi oluşturmak, planlama, deneyim ve ayrıntılı gözleme gerektirir.

Web Batı Bilişim, her projeye bu önemli nitelikleri göz önünde tutarak yaklaşır. Grafik tasarımcılarımız, programcılarımız, fotoğrafçılarımız ve internet pazarlamacılarımız her biri projenize değerli beceriler getirir ve böylece başarısını garantiler.

Web Batı Bilişim olarak, müşterilerimizle uzun ömürlü ilişkiler kurmayı amaçlıyor. Ne yazık ki, sektörümüz kalite ve müşteri memnuniyeti pahasına hızlı bir kâr elde etmek isteyen birçok tecrübesiz tasarımcılarla doludur. Ancak firmamız sizi destek için başvuracak kimseyle sizi çaresiz bırakıyor.

Müşteri sadakatimiz, Web Batı Bilişim’in misyonunu belirliyor; projelerimizi sürekli olarak desteklemeye devam ediyoruz.

Bir markayı çevrimiçi olarak büyütmenin ilk adımı, web sitenize veya mobil uygulamanıza nitelikli yol göstermektir. Kullanıcı dostu bir deneyim yaşamak başarılı bir iş stratejisinin önemli bir parçasıdır, ancak ilgili trafiği oluşturmak güçlü bir dönüşüm oranına sahip olmak için gereklidir.

Tam kapsamlı bir dijital ajans olarak nitelikli trafik taşımak için stratejik bir yaklaşım sunuyoruz. Arama motoru optimizasyonunu (SEO), tıklama başına ödeme (PPC), e-posta pazarlaması, hedefli görüntülü reklamcılık ve sosyal medya kampanyalarını entegre eden çeşitli koordine pazarlama kampanyaları sayesinde.

Bu, müşterinin markanızın ihtiyaçlarına uyması için yerel, ulusal veya global hedeflemesine olanak tanır. Pazarlama ekibimizin başarılarından gurur duyuyoruz.

Yaptığımız bütün Websitelerin de hem kendi firmamıza yakışacak hemde sizin firmanıza değer katacak şekilde çalışma sürdürüyoruz. SEO yazımı için ayrı bir ekibimiz var. Yaptığımız bütün SEO çalışmalarında da hedefe ulaştık.

Seo Nasıl Yapılır? Arama motoru optimizasyonunu (SEO), tıklama başına ödeme (PPC), e-posta pazarlaması, hedefli görüntülü reklamcılık ve sosyal medya kampanyalarını entegre eden çeşitli koordine pazarlama kampanyaları ile meydana gelir.

Seo Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarının şirketiniz tarafından sağlanan ürünleri veya hizmetleri arayan kişilere web sitenizi bulma, dizine ekleme ve görüntüleme süreçlerini içerir .

Çevrimiçi pazarlama çabalarınızı motorları arama yönünde teşvik ederek, web sitenizi bulup kategorize etmelerine ve sıralamalarına yardımcı olarak , işinizi rakiplerinizin önüne yerleştireceksiniz.

SEO, sitenizin görünürlüğünü artırmak, arama motorlarında daha yüksek sırada yer almak ve web sitenize trafik yönlendirmek için web sitenizin sayfalarının içinde ve dışında unsurların bir kombinasyonunu kullanmaktadır.

Başarılı bir SEO şirketi hem bilgili hem de sitenizin görünürlüğünü artıracak birçok temel ilke nedeniyle deneyime sahip olması gerekir. Bu ilkeler, öğrenmek için zaman alır ve gerçek dünyada doğru yolu kullanmak için daha fazla zaman alır.

Sosyal Medya Süreci Nasıl İşler?  Sosyal medya yönetimi için ilk önce hedef kitle belirlenir. Çünkü ulaşmak istediğiniz yaş ,cinsiyet , nelerden hoşlandığı , ilgi alanları önemlidir.

İçerik yönetimi de önemli noktalarından çünkü sosyal medyada bir tıkla yukarı çıkabilirsiniz ve yukarıda olmak hemen markanızın gözükmesini sağlar bu yüzden her zaman çok iyi bir şekilde fotoğraf paylaşmanız gereklidir.

Rakip analizleri yapılması gereklidir. Tüm sektörlerde yapılması zorunludur çünkü bir yarış içerisindeyiz her zaman.

Reklam kullanımı olması gereklidir. Markanızı daha fazla göstermek birçok kişinin dikkatini çekmek için.

Sosyal medya yönetimini profesyonellere bırakmanızı her zaman tavsiye ediyoruz.

close

Hey merhaba 👋
Tanıştığımıza memnun oldum.

Her ay, gelen kutunuza harika içerikler almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için [link]gizlilik politikamızı[/link] okuyun.